Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Гребінківська автомобільна школа ТСО України (ДТСААФ)
01.07.2015

Сільгосптехніка, Гребінківська філія "АВТОТРАКТОРНІ ЗАПЧАСТИНИ"

Навчальний заклад громадського об'єднання Гребінківська автомобільна школа ТСО України (ДТСААФ), що знаходиться за адресою: м. Гребінка вул. Магістральна, 44

Телефон:
(095) 845-00-51
(067) 285-62-23
(066) 075-05-96
        9-10-02

Гребінківська автошкола TCOУ проводить набір учнів по підготовці водіїв категорій:
• «А» - водії мотоциклів;

• «А1» - водії мотороллерів та скутерів;

• «В» - водії легкових автомобілів;

• «С» - водії вантажних автомобілів;

• «СЕ» - водії вантажних автомобілів з причепами.
А також надає послуги по перепідготовці водіїв для відкриття нижчих категорій..Запис проводиться з 8-00 до 17-00 в робочі дні за адресою: м. Гребінка, вул. Петровського № 44

На наших заняттях:
- вивчення загальних принципів будови автомобіля;
- вивчення основ безпеки дорожнього руху;
- початкові знання з надання першої медичної допомоги;
Довідки за тел.:
(095) 845-00-51
(067) 285-62-23
(066) 075-05-96
        9-10-02
 

 

Як правильно обрати автошколу, або то про неї потрібно знати

Ви вирішили отримати права на водіння автомобіля !?

Ви хочете з першого дня після отримання прав впевнено рухатися по дорогам!!?

Вам потрібно правильно обрати автошколу де за час навчання в ній, Вас навчать правилам дорожнього руху та впевненому водінню автомобіля , а підсумком; знань буде отримання ведійського посвідчення з першого заліку.

Що потрібно знати при виборі автошколи?

По перше: З Вами повинні заключит договір, де чі тко прописано кількість навчальних,теоретичних та практичних годин.

Наприклад: навчання на категорію «В» легковий автомобіль - це 100 годинний курс теоретичних занять , та 40 годинний курс практичного водіння . Теоретичні та практичні години викладаються згідно плану та методик які прописані законодавчо.

Ніяке зменшення терміну навчання з використання спеціальних, пропозицій та і піар методик не допустимо. Більш за все - це говорить про те що навчальний заклад зацікавлений не в кваліфікаційній підготовки водіїв, а лише в отриманні коштів.

По друге: Вартість навчання не може змінюватися і якщо в рекламних оголошеннях вона вказується малою та привабливою, то практичне водіння вимагає витрат на пальне і як правило в рекламі про це ні слова. Тому уточнюйте повну остаточну вартість навчання. Саме повна вартість і повинна фіксуватися договором:.

1 останнє: ТІ.ам я гайте час витрачений на навчання повинен раз і назавжди дати Вам впевненість за кермом: на все життя.Посвідчення водія не є гарантією Вашої впевненості на дорозі, якщо Ви дійсно не вчились, або не правильно обрали автошколу.
 
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]