Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Гребінківська станція юних техніків
23.09.2017

СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ

Адреса: 37400, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 32
тел.:  (05359) 91-4-10
e-mail: syut.grebinka@ukr.net
            sut-grebinka@yandex.ua
 

Гуртки станції юних техніків

В 5 гуртках СЮТ займаються 152 дитини, віком від 6 до 18 років (дані за 2017 рік).
 
Заклад працює за такими напрямами:
  • Спортивно-технічний
  • Науково-технічний
Спортивно-технічний напрям:
 
 1.  Картинг;

Науково-технічний:
 
2.  Основи комп’ютерних технологій;
3.  Фото гурток;
4.  Відеооператорів;
5.  Ракетомодельний;
6.  Початкове технічне моделювання;
 
Станція юних техніків співпрацює з усіма освітніми закладами. Гуртки також працюють на базі ЗОШ № 2, 4.
Основи комп'ютерних технологій
Фото гурток
Гурток Початкового тех. моделювання
Гурток Початкового тех. моделювання
Гурток Початкового тех. моделювання
Гурток Картингу


Основна задача педагогічно колективу Станції – задоволення різноманітних потреб учнів: творчих, пізнавальних, професійно-орієнтовних.
 
Педагоги закладу виховують дітей працелюбними та культурними, організовують їм змістовне дозвілля, надають професійну підготовку, допомагають вихованцям адаптуватися до життя у соціумі. Не варто занижувати цінність та важливість повноцінного дозвілля дітей та підлітків.
Технічна творчість – це ефективний засіб виховання, цілеспрямований процес навчання, розвитку творчих здібностей учнів в результаті створення матеріальних об’єктів з ознаками корисності та новизни.
 
Пріоритетними напрямами діяльності СЮТ є: навчально-виховна робота через залучення вихованців до технічної творчості, розвиток технічного мислення, виховання творчого відношення до праці, професійна орієнтація, організація здорового способу життя; удосконалення навчального процесу і професійної майстерності педагогів; залучення підлітків «групи ризику» в гуртки Станції юних техніків.
 
Цінність технічної творчості в тому, що вона дає міцні початкові знання, виховує в людині своєрідний психологічний комплекс і наполегливість, свідоме прагнення досягнення мети і вміння взятися за справу, здібність до переосмислення самої різнопланової інформації.

У доказ цьому грамоти та дипломи наших вихованців за участь у виставках, конкурсах, змаганнях різних рівнів. Це і міські, і обласні, і Всеукраїнські заходи.
 
Важливою частиною системи виховної роботи є формування та укріплення традицій Станції юних техніків. Тому щорічно педагоги і вихованці Станції юних техніків приймають участь у виставках до знаменних дат міського рівня: День міста, День знань, День захисту дітей і т.д.

Виховання працею і профорієнтація вихованців знаходиться у центрі роботи закладу. Заняття у гуртках дозволяють їм ознайомитися з багатьма технічними спеціальностями, з історією і розвитком техніки, все це формує зацікавленість у пошуку майбутньої професії. Але особлива цінність таких занять полягає в тому, що у процесі створення конкретних об’єктів праці вихованці набувають спеціальні навики і уміння, розвивають свій професійний інтерес і здібності, дають можливість професійному самовизначенню, вибору навчального закладу.
 
Чесність та довіра, прийняття без всяких умов та оцінювання – ось принципи, на яких будується робота педагогів – позашкільників Станції юних техніків. Досягнення учнів не повинні розглядатися як основна цінність. Педагоги завжди впевнені у вихованцеві, його можливостях, цінують його як людину. Це своєрідний психологічний підхід до дітей.
 
 Станція юних техніків є повноцінним закладом позашкільної освіти. Виховує та формує у підростаючого покоління моральні і культурні цінності, розвиває творчі та технічні здібності.

ЛАСКАВО ПРОСИМО У СВІТ ТЕХНІКИ !!!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: