розділ: ЗДОРОВ'Я ТА МЕДИЦИНА

 

 

Гребінківська підстанція Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф
31 січня 2013 року на базі пункту невідкладної медичної допомоги створено новий структурний підрозділ: Гребінківська підстанція Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.

Цей структурний підрозділ підпорядковується Лубенській станції “ЕМД та МК”. На підстанції створено дві фельдшерські бригади. Працівники підстанції надають екстрену допомогу жителям Гребінківського району, включаючи працівників і пенсіонерів, які знаходяться на обліку в вузловій лікарні.

Екстрена допомога не здійснює планових перевезень хворих, не виконує призначення лікарів на дому, перевезення консультантів.

У 2014 році підстанція одержала новий санітарний автомобіль “Сітроен”, який облаштований сучасним медичним обладнанням. Працівники підстанції пройшли курси удосконалення і підвищення кваліфікації, щоб більш професійно і кваліфіковано надавати медичну допомогу хворим.

Розмежування викликів на екстрені та неекстрені здійснює фельдшер-диспетчер, який працює згідно протоколів “Про диспетчерську службу". В екстрених випадках “швидка” має прибути на виклик за 10 хвилин по місту і до 20 хвилин у сільську місцевість.

Зазначені нормативи з урахуванням метеорологічних умов, сезонних особливостей, епідемічної ситуації та стану доріг можуть бути перевищені, але не більше ніж на 10 хвилин.

Довідка

До категорії екстрених викликів належать звернення щодо пацієнта, котрий перебуває в невідкладному стані, який супроводжується непритомністю, судомами, раптовими розладами дихання, раптовим болем у ділянці серця, блювотою кров’ю, гострим болем у черевній порожнині, зовнішньою кровотечею, ознаками гострих інфекційних захворювань, гострими психічними розладами, що загрожує життю та здоров’ю пацієнта.

Розмежування викликів дає змогу своєчасного приїзду медиків до пацієнта.

Отже, як викликати екстрену допомогу?

Єдиним незмінним номером виклику був і залишається 103. На нього можна телефонувати як із стаціонарного, так і з мобільного телефону безкоштовно.

Якщо ви викликаєте екстрену допомогу, потрібно чітко відповідати на запитання фельдшера-диспетчера. Чітко вказати свою адресу, прізвище, ім’я та по-батькові хворого, причину виклику, скарги хворого і хто викликає. Все це фіксується в картах виклику і виїзду.

Якщо виклик надходить в сільську місцевість, для того, щоб якомога швидше доїхати до хворого, необхідно більш детально розповісти про місце знаходження хворого. На прохання диспетчера потрібно надати номер мобільного телефону, щоб на місці уточнити адресу хворого - це прискорить приїзд бригади до хворого.

Надання допомоги зідйснюється згідно протоколів “Надання екстреної медичної допомоги", розроблених департаментом охорони здоров'я ОДА, згідно наказів МОЗ.


ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

Что собой представляет геморрой и как ег...

/_pu/67/17769821.jpg

10 порад як отримати вагінальний оргазм ...

/_pu/67/19051680.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Аппликаторы Кузнецова и Ляпко – что лучш...

/_pu/68/88035226.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Деревна зола як добриво і не тільки: кол...

/_pu/68/99248047.jpg