Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
10.03.2010
Сесія відбулася, але бюджету поки що немає


Сесія відбулася, але бюджету поки що немає

Відбулася 28-а сесія районної ради. І хоча найважливішого питання - прийняття районного бюджету на 2010 рік - депутати не розглядали, так як не прийнятий ще державний бюджет, що суттєво ускладнює життєдіяльність району, не розглядали також питання, пов'язані з місцевими виборами, так як Верховна Рада ще не визначилася з датою їх проведення, все ж на розгляд сесії винесли 12 різноманітних питань.

   Депутати затвердили виконання районного бюджету за 2009 рік, розпорядження голови райдержадміністрації про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету філії «Гребінківський райавтодор» на проведення робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли в зв'язку з снігопадами та ожеледицею, статути 3011 Гребінківського району, створили комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне бюро», надали погодження на оголошення ентомологічного заказника місцевого значення «Бурівщина», ботанічних пам'яток «Ульяновські могили» та «Гостра могила».

   На сесії були прийняті програми зайнятості населення району на 2010-2011 рік та сприяння органами місцевого самоврядування Гребінківській філії «Полтаваобленерго» у забезпеченні безперебійного електропостачання споживачів району на 2010-2012 роки.

Депутати розглянули і обговорили питання про стан забезпечення населення району послугами електрозв'язку цехом телекомунікаційних послуг №4 Полтавської дирекції ВАТ «Укртелеком». Особливо незадовільним є забезпеченість радіоточками та робота радіо.

  Слід відзначити, що керівник підприємства В. Д. Хижняк робить багато для покращення роботи цеху електрозв'язку. Але стан забезпечення населення цими послугами є явно недостатнім. Тому на сесії вирішено звернутися до обласного керівництва цього підприємства. Були вирішені на сесії і інші питання. Провів сесію голова районної ради В. М. Зінченко.

Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1035
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ