Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
29.03.2010
Мистецькі барви


Мистецькі барви

Вже стало традицією, що наша талановита молодь привозить дипломи першості з фестивалів у різних областях України. Гребінківці - часті гості і на Міжнародному молодіжному фестивалі пісні та танцю "Мистецькі барви", що проходить вже 9 років поспільу Прилуках.

   З 4 по 7 лютого цього року до міста з'їхалися конкурсанти з 13-ти областей України:
Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Донецької, Сумської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Волинської, Львівської та з п'яти зарубіжних країн: Росії (Брянськ, Твер, Тюмень, Санкт-Петербург), Білорусі (Бобруйськ), Молдови (Кишинів), Китаю, Туреччини.

 У фестивалі в Прилуках взяли участь близько 700 конкурсантів, серед них і дві наші гребінківки Валерія Коваленко та Анастасія Осінна. Обидві вихованки талановитого викладача Олени Володимирівни Цяпко. Олена Володимирівна навчає дітей співу і в Будинку дитячої та юнацької творчості, і в дитячій музичній школі, має багато подяк та грамот від Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді за популяризацію вокально-хорового мистецтва.

  Добре підготувала своїх вихованців О. В. Цяпко до молодіжного фестивалю. Валерія Коваленко приголомшила журі майстерним виконанням пісень акапельно у номінації "Народна пісня". Красиво, ніжно звучав голос Лєри, коли вона співала "Та, ходила, Уляночка" та "Вечір". Тендітна дівчинка посіла перше місце у віковій групі 10-12 років. Хоча займатися серйозно вокальним мистецтвом Валерія почала недавно, випадково потрапила на заняття Олени Володимирівни, коли прийшла разом з подругою Аліною Литвиненко до Будинку школяра.

   Але шестикласнице школи №4 міста співає з дитинства, адже у родині всі мають гарні голоси: і бабуся Тетяна Кузьмівна, і мама Людмила Володимирівна. Та й уроки музики, образотворчого мистецтва, мови та літератури дуже подобаються дівчинці. Анастасію Осінну гребінківці вже добре знають. Миловидна красуня зачаровує не лише своєю вродою, а й дивовижно сильним голосом з винятково красивою тембральною палітрою.

  Настя вібрала все найкраще від образу талановитої україночки; адже в неї всі рухи, вирази обличчя, манера триматися на сцені під час виконання пісні, - передають зміст твору. Кожна пісня дівчини - то міні-вистава зі своєю зав'язкою і кульмінацією. Тому її виступи несуть не лише мистецьку насолоду глядачам, а й духовно збагачують їх, прилучають до скарбів музичної культури. Недарма ж десятикласницю четвертої школи визнали "Золотим голосом" цього навчального закладу. У її репертуарі пісні українською, російською, англійською мовами та безліч перемог на різних фестивалях та конкурсах.

  І на "Мистецьких барвах" Настя не залишилася непоміченою. Хоч найбільше учасників було у віковій групі від 13 до 17 років у номінації "Естрадна пісня", Анастасіятаки стала на п'єдестал пошани, здобула 3 місце. Навіть сильні суперники з насолодою слухали пісню "Сива зозуленька" у джазовій обробці Аліни Кравченко та авторську пісню Н. Гринь "Колискова для сестрички", які виконувала гребінківка. Настя вміє перевтілюватися, кожним порухом передавати те, про що співає.

 Віват, Анастасія!

 Нехай ще безліч мистецьких барв таланту Насті та Лєри засяють для вдячних шанувальників.

   Зі. святом весни вас, дівчата! Кохання вам, квітів та радості!


 НАТАЛІЯ СТЕЦЕНКО
Фото ІГОРЯ СЛІПАКСхожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1330
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ