Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
27.05.2010
Дзвінок шкільний, прощальний


Дзвінок шкільний, прощальний

Сьогодні, 27 травня усе шкільне братство м. Гребінки та району відзначило своє чи не найбільше свято - свято останнього дзвоника. Цього року він продзвенів востаннє для 183 випускників шкіл району.

Учні 4-х, 9-х та 11-х класів  пройшли державну підсумкову атестацію, яка відбувалася у вигляді контрольних робіт. Але усі ці випробування уже позаду. Хіба що не для тих, хто хоче продовжити навчання у вищих учбових закладах, адже їх ще чекає зовнішнє незалежне тестування.

У цьому році свято останнього дзвоника та випускні вечори українські школярі  відзначають одночасно. У найближчі дні, а не в червні, як це було раніше, у всіх школах відбудуться випускні вечори.

Державна підсумкова атестація учнів 9 класів буде проводитись з 1 по 18 червня: українська мова (диктант) - 1 червня; математика (алгебра і геометрія в письмовому вигляді) - 4 червня; географія - у терміни, визначені навчальним закладом; біологія - у терміни, певні навчальним закладом; іноземна мова або інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу в терміни, визначені навчальним закладом.

Крім того, упродовж травня-червня у закладах освіти пройдуть навчальні екскурсії і практика. Зокрема, з 31 травня по 3 червня – для учнів 1-4-х класів, а з 31 травня по 11 червня – для учнів 5-10-х класів.27.05.2010 р. Школа №4, урочиста лінійка, присвячена святу
останнього дзвоника місто Гребінка, Полтавська область


27.05.2010 р. Школа №4, урочиста лінійка, присвячена святу
 останнього дзвоника місто Гребінка, Полтавська область


27.05.2010 р. Виступ Бондаренко Нелі на  урочистій лінійці, присвяченій святу
останнього дзвоника в школі №4,  місто Гребінка, Полтавська область
 

27.05.2010 р. Школа №2, урочиста лінійка, присвячена святу
останнього дзвоника місто Гребінка, Полтавська область

27.05.2010 р. Випускники школи №2, урочиста лінійка, присвячена святу
останнього дзвоника місто Гребінка, Полтавська область

Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1476
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ