Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
01.09.2010
Осінь запросила до школи школярів


Осінь запросила до школи школярів

Світле і радісне свято - Перше вересня, не дивлячись на те, що це початок трудового шляху для наших дітей. Адже навчання - це нелегкий труд. Але ж всі ми добре розуміємо, що він дуже потрібний, тому що готує нашого школярика чи школярочку до майбутнього дорослого життя. Та крім щвчцння, школа - це щира дружба, веселі розваги, романтичні мрії, несміливе перше кохання, це прекрасна пора дитинства і ранньої юності.

1 вересня - Міжнародний день знань!
День знань – це перші дзвоники і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки миру!  Це самий довгоочикуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.  1 вересня – свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів і викладачів.

Традиційно, цього дня в школах Гребінки проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають в школах першокласників.  
 
Цього року Першого вересня у нашому районі сяде за парти близько 180 першачків, а всього 2400 учнів. Успіхів усім вам у навчанні, наснаги і гарнихзнань. З Першовереснем!

Урочисте відкриття лінійки, яка
присвячена Дню знань та початку 2010-2011 навчального року

Перший дзвоник звучить для першокласників ЗОШ №2 м.Гребінка

Одинадцятикласники загальноосвітньої школи №2
на урочистій лінійці присвяченій першому дзвонику

Першокласники 2010р. поздоровляють старших учнів
з початком останього навчального року.

Першокласників до  ЗОШ школи №2 заводять  учні 11-класу

Першокласників до  ЗОШ школи №2 заводять  учні 11-класу


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1077
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ