Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
31.10.2010
В Полтавській області відкрився ресурсний центр та стартував місячник толерантності


В Полтавській області відкрився ресурсний центр та стартував місячник толерантності

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» оголосила про початок місячника толерантності. Про це заявив у середу, 20 жовтня в Гребінці під час відкриття ресурсного центру інформаційної підтримки молоді, голова організації Олександр Чепур.

Заходи, що будуть спрямовані на попередження агресії, насилля та проявів дискримінації в молодіжному середовищі пройдуть у навчальних закладах Полтавщини. Особливу увагу планується приділити інформаційно - просвітницькій роботі у формі лекторіїв, тренінгів та акцій. Безпосередньо сам ресурсний центр інформаційної підтримки молоді, який створено на базі центральної районної бібліотеки, покликаний інформувати молодь та широкі верстви населення з питань розбудови громадянського суспільства та надавати користувачам бібліотеки доступ до видань, що містять суспільно корисну, сучасну просвітницьку інформацію.

«Ми підтримали ініціативу громадської організації щодо створення ресурсного центру, тому що хочемо щоб бібліотека в недалекому майбутньому була оснащена більш сучасними інформаційними засобами, працювала волонтерська кімната і бібліотечна справа відроджувалась для того, щоб діти могли долучатися до першоджерела - книги», - підкреслила директор бібліотеки Любов Іванівна Данько.

В громадській організації «Твій Світ» запевняють, що на базі ресурсного центру цілком можливе в подальшому проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, дискусійних клубів тощо. Взагалі, за словами Олександра Чепура, на сьогоднішній день ресурсний центр інформаційної підтримки молоді, відкритий в Гребінці, став третім в області. Це лише тільки початок.

А поки що, під час урочистої церемонії відкриття в користування бібліотеці були передані ряд видань, що містять суспільно - корисну інформацію, вручене свідоцтво та проведений семінар для учнів місцевої школи на тему: «Вчимося толерантності».

Презентація відбулася в рамках реалізації проекту «За здорове майбутнє», що реалізується за підтримки програми «МАТРА» (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).

В ході зустрічі презентували методичний посібник «За здорове майбутнє», урочисто відзначили осіб та організації, які брали участь у його створені та провели семінар - тренінг для педагогів шкіл Лубенського району.

В ході офіційної церемонії безкоштовно передали у користування сільським школам видання посібника та іншу друковану продукцію, спрямовану на формування навичок здорового способу життя у шкільної молоді.
Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 993
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ