Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
02.11.2010
Валерій Пархоменко: "Ніхто голову Гребінківської РДА з посади не знімав"


Валерій Пархоменко: "Ніхто голову Гребінківської РДА з посади не знімав"

Заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко засуджує непрофесійність деяких представників Гребінківської райради та діяльність журналістів, які розповсюджують недостовірну інформацію

Нагадаємо, «Полтавщина» оприлюднила інформацію на основі звернення депутатів Гребінківської райради до найвищих інстанцій країни. В документі йдеться про те, що голова Гребінківської райдержадміністрації Анатолій Вихор нібито шантажував та погрожував кандидатам всіх рад в рідному районі, які не були членами Партії регіонів. Робив він це нібито для того, щоб конкуренти таким чином знімалися з реєстрації.

Розбирався у ситуації особисто і спілкувався з усіма сторонами конфлікту заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

— Валерію Олексійовичу, розкажіть широкому загалу, що вам вдалося з’ясувати.

— По-перше. На розгляд сесії Гребінківської райради винесли це звернення з порушенням процедури. Якщо є такий документ, із такими серйозними звинуваченнями, має бути оголошена перерва, під час якої звернення мають розглянути депутати у фракціях. І лише потім виносити на розгляд сесії та приймати рішення стосовно нього. Тобто, по суті, це звернення є віртуальним документом, неправомочним.

По-друге, людину, не розібравшись по суті, звинуватили у злочині без суду та слідства та ще й оприлюднили цей факт у ЗМІ, чого робити було не можна взагалі. Це нагадує мені сталінські репресії 30-тих років, коли робили так само.
По-третє, у мене на руках є документ від районної прокуратури, де сказано, що факти, про які йдеться у зверненні депутатів райради, не підтвердилися.
Тепер Анатолій Вихор подав до суду на авторів звернення щодо заборони публікації цього документу в ЗМІ або спростування інформації.

— Кому, на вашу думку, вигідна така ситуація?

— Тим політичним силам, які займаються популізмом перед виборами і не мають конструктивної позиції.

— На сайтах таких всеукраїнських видань як proUA та «Судебно-юридическая газета» з’явилася сенсаційна інформація про те, що голову Гребінківської райдержадміністрації тимчасово усунули з посади. Скажіть, будь-ласка, під час розслідування його справді відсторонили від роботи?

— Я офіційно заявляю, що Анатолій Вихор наразі знаходиться у відпустці за власним бажанням до 1 листопада. Ніхто його з займаної посади не звільняв навіть тимчасово. Звідки у згаданих вами видань така інформація?

— Вони посилаються на «джерела в Полтавській обласній державній адміністрації».

— Ніхто з моїх колег не міг такого сказати. Через ваше видання я хочу звернутися до всіх журналістів, які прочитають мої слова, — розповсюдження недостовірної інформації — це порушення багатьох законів України. Використання анонімної інформації, тобто пліток, — це непрофесійно, неетично, за це навіть можна подати до суду.

Натомість я дуже вдячний «Полтавщині» за надану можливість розказати правду про ситуацію у Гребінці.

Анна ДОВГОШЕЙ, «Полтавщина»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1070
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ