Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
11.05.2011
У Євпаторії початок курортного сезону відмітили парадом


У Євпаторії початок курортного сезону відмітили парадом

У Євпаторії близько восьми тисяч чоловік взяли участь в ході, присвяченому відкриттю курортного сезону

Ще декілька тисяч городян і туристів спостерігали за парадом.

Святкову колону очолили мами з дітьми в колясках, за ними йшли медики, вихованці дитсадів, юні художники, спортсмени, танцюристи, музиканти, школярі, студенти, педагоги, працівники санаторіїв, колективи підприємств міста. Люди несли повітряні кулі.

Крім того,  в місті пройшов вуличний фестиваль ARTa УЕФА-2011. По вулицях Євпаторії пройшла процесія велетнів, що театралізувалася, на стінах будинків, демонструвалися кінофільми, а на спеціально підготовлених майданчиках було організовано  показ робіт графітчиків. Також у рамках фестивалю по місту курсував музичний трамвай з оркестрами.

На головній площі курорту - Театральній - прем'єра вуличного спектаклю "Яскраво-червоні вітрила", виступали актори театру на ходулях, стояли живі статуї, публіку розважали міми.

Також на честь відкриття сезону в Євпаторії пройшли виставки птахів, кольорів, фотографій, художніх картин, виробів декоративно-прикладного мистецтва і народних ремесел.

У нинішньому році парад був присвячений 75-річчю дитячого курорту.

Зараз у місті проживають близько 120 тисяч чоловік.

7 травня в Євпаторії був організований оригінальний фейєрверк з музичним супроводом. 


 


Схожі матеріали:
👁 3081
Категорія: Суспільство
Теги: Свято, курортний сезон, Євпаторія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ