Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
25.08.2011
«Роксолана» з Гребінки на фестивалі польської культури «Пирятин-Fest»


«Роксолана» з Гребінки на фестивалі польської культури «Пирятин-Fest»

«Роксолана» з Гребінки радувала глядачів у Пирятині, на четвертому фестивалі української та польської культури «Пирятин-Fest»

В рамках реалізації укладеної Угоди «Про встановлення партнерських зв’язків між Пирятинським районом та Лєжайським повітом Польщі», в Пирятинському районі перебувала делегація з Лєжайського повіту Польщі.

Про це повідомили в Пирятинській райраді.

До складу офіційної делегації ввійшли заступник старости Лєжайського повіту Луціан Ченчек, начальник організаційно-юридичного відділу Агнешка Вічарська, начальник відділу освіти, охорони здоров’я і спорту Іренеуш Стефанські, начальник відділу розвитку, культури і міжнародної співпраці Катаржина Цвікла та депутат ради Лєжайського повіту Марек Когут.

Культурну делегацію повіту представляв народний вокальний ансамбль та капела «Золотий поток», керівник Анжей Хойнацкі.

В ході зустрічі пирятинці цікавилися досвідом Польщі в сферах комунального господарства, діяльності первинних органів місцевого самоврядування.

Проведено обмін досвідом в сферах туризму, спорту, охорони здоров’я. Підсумком офіційної зустрічі стало спільне рішення про подальшу співпрацю та партнерські стосунки між Пирятинським районом та Лєжайським повітом Польщі.

На майдані Незалежності розпочалось головне дійство — четвертий фестиваль української та польської культур «Пирятин-Fest».

Один за одним радували глядачів своєю майстерністю народний самодіяльний фольклорний колектив «Горлиця» Давидівського СБК, гості з Лохвиччини — народний самодіяльний вокальний ансамбль «Пісенне джерело» та вокальний квартет «Гармонія», сусіди з Прилук — жіночий вокальний ансамбль «Горлиця», народний самодіяльний фольклорний колектив «Веселий Вулик» з міста Червонозаводське, хореографічні колективи «Стиль» і «Стенет» з Пирятина та «Роксолана» з міста Гребінка, дитячі вокальні колективи «Зорепад» та «Перлина» Пирятинської школи естетичного виховання, сімейний ансамбль «Оскар», чоловіче вокальне тріо «Володар», солісти Євгенія Роженцева та Ольга Семенова.

Тепло глядачі сприйняли виступ гостей з Польщі — народний вокальний ансамбль і капелу «Золотий поток».

У фойє районного Будинку культури працювала святкова виставка народних умільців Пирятинщини.

По завершенню фестивалю всі виконавці та колективи отримали Свідоцтва учасників четвертого фестивалю української та польської культур «Пирятин-Fest». Логічним завершенням дійства став святковий феєрверк.
Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 2202
Теги: пирятин, польська культура, Гребінка, Роксолана, фестиваль
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ