Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
05.10.2011
В Україні підвищили мінімальну зарплату та пенсію


В Україні підвищили мінімальну зарплату та пенсію

Згідно з графіком підвищення рівня мінімальної зарплати, з 1 жовтня цей показник становить 985 грн. Державний бюджет також встановлює рівень прожиткового мінімуму — з 1 жовтня 934 грн. З 1 грудня мінімальна зарплата зросте ще на 19 грн. до — 1004 грн.

Також із жовтня підвищено розмір мінімальної пенсії — до 784 грн.

За даними прес-служби Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, сьогодні, 4 жовтня, згідно з календарними графіками в області розпочалася виплата пенсій поточного місяця в збільшених розмірах. Їх перераховують відповідно до законів України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Завдяки акумуляції коштів Пенсійного фонду збільшення нинішніх пенсій на старті пенсійної реформи проведено в зв’язку з підвищенням соціальних стандартів для непрацездатних громадян: з 764 грн. до 784 грн.

В області таким чином перераховано пенсії та надбавки до них 380 тисячам пенсіонерів. Незважаючи на те, що фактичне зростання середньої пенсії на початку пенсійної реформи не високе (20 грн.), на виплату нових пенсій буде спрямовано значну суму — 7,5 млн. грн. додаткових коштів.

Середня пенсія після перерахунків досягла в області 1141,50 грн., а місячний бюджет Пенсійного фонду — 610 млн. грн. До поштових відділень та банківських установ вже направлено 46,1 млн. грн., або 8% від місячної потреби: 21,4 млн. грн. — через банківські установи та 24,7 млн. грн. — через центри поштового зв’язку.

Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1076
Теги: Підвищення, зарплата, пенсія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ