Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Культура
04.02.2012
Своїми новими піснями вітала гребінківців Заслужена артистка України Олена Білоконь (ФОТО)


Своїми новими піснями вітала гребінківців Заслужена артистка України Олена Білоконь  

Третього лютого в будинку культури локомотивного депо Гребінка відбувся святковий концерт, який був присвячений 200-річчю від дня народження Євгена Павловича Гребінки.

В концертній програмі брали участь артисти самодіяльних колективів з міста Полтави, Гребінки, які підготували прекрасні танцювальні та вокальні номери. Пісні Євгена Гребінки звучали в залі не тільки українською мовою. але й англійською.

Та зіркою прогрми все ж таки стала наша землячка, Заслужена артистка України Олена Білоконь, яка дебютувала нову пісню присвячену Гребінці з назвою "Отча сторона", слова Марії Бойко, музика Олени Білоконь та Руслана Білишко.

Олена завжди охоче бере участь у різноманітних творчих зустрічах, організовує сольні концерти, із задоволенням йде на контакт з глядачем, адже найбільше її бажання – своєю піснею зробити світ кращим, а людей – добрішими.

Співачка завжди співає з душею, співає для людей і в своєму репертуарі має немало пісенних перлин рідного краю: про Україну, рідну хату, маму і тата, людське добро і щирість, калину, кохання...

Своїм талантом, яким нагородив її Господь, вона дарує людям радість та натхнення на достойні звершення в ім'я нашої неньки-України.


Заслужена артистка України Олена БілоконьЗаслужена артистка України Олена Білоконь
Заслужена артистка України Олена Білоконь
Заслужена артистка України Олена БілоконьGrebenka.com


Схожі матеріали:
👁 1846
Категорія: Культура
Теги: Полтава. Концерт, солістка. фольклор, Гребінка, артистка, Олена Білоконь, Євген Гребінка, локомотивне депо
Всього коментарів: 3

0
3 vasyaru   (07.02.2012)
Тью,так а нафіга тоді Три мільйона вклали в Районний БК,якщо концерти проводять в БК Локомотивного ДЕПО?Чи то для начальства все було зроблено і тепер простим людям туди неможна заходить?


0
2 Lena   (04.02.2012)
Так! В ДК Локомотивного депо.


0
1 vasyaru   (04.02.2012)
А де відбувся концерт,тут написано що в ДК Локомотивного депо.Чи я помиаляюсь?

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ