Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
08.02.2012
У Гребінківських школах пройшли дні світової літератури


У Гребінківських школах пройшли дні світової літератури

У « Національній доктрині розвитку освіти України у 21 столітті» визначається: « Ідеал виховання – гармонійно розвинута, високоосвічена, соціально активна і національно свідома людина, що наділена глибокою громадською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, здатна до саморозвитку й самовдосконалення».

Виховання такої особистості є першочерговим завданням сучасної школи. Велику роль у цьому відіграє викладання світової літератури, покликане не тільки давати знання, але різнобічно виховувати і розвивати особистість.

Щоб виховати особистість з високим рівнем ерудиції, активності, самостійності та творчого потенціалу, вчителі поєднують уроки світової літератури із позакласною роботою.

Так, в Гребінківській гімназії, нещодавно проводилися Дні світової літератури.

Метою таких заходів було:
   підвищити інтерес учнів до уроків світової літератури;
   виховати повагу до літературних та культурних традицій народів світу.

Для учнів старших класів проведено вісник новин « Аист – птица весенняя».

Для учнів 8-9 класів відбулося літературне засідання « Світоч знань». Здійснили заочну екскурсію музеями світу: «Долі шедеврів. Дрезден. Рафаель Санті», «Сікстинська мадонна».

А учні 5 –х класів захищали власні проекти: «У природи немає поганої погоди».

Діти довели, що і в усній народній творчості, і в художній літературі природа - один із головних героїв, який допомагає, підтримує або, навпаки, загрожує людям, карає їх залежно від їхньої поведінки.

Кожна людина повинна цінувати свій рідний край і його пейзажі незалежно від того, чи це пустеля, тайга, степ, гори чи рівнини.

За матеріалами: Гребінківської гімназії


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1425
Теги: учні, Світова література, гімназія, школа, клас, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ