Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

16.02.2012

На станції Гребінка скоро запрацює «зелена кімната»


На станції Гребінка скоро запрацює «зелена кімната»

Саме цей принцип покликані втілювати в повсякденній службовій діяльності працівники органів внутрішніх справ. Про це говорив під час зустрічі з особовим складом ЛВ УМВС на ст. Гребінка начальник Управління МВС на Південній залізниці генерал-майор Андрій Михайлович Мельниченко.

Він представиви особовому складу відділення, начальника відділення Ігоря Вячеславовича Гурина, який до цього виконував обов'язки начальника, і якому присвоєно звання підпоковника.

Генерал-майор А. М. Мельниченко відзначив, що керівництво української міліції визначило пріоритети у своїй роботі. 7 лютого на відеоселекторній нараді керівництва МВС України за участю керівників територіальних підрозділів внутрішніх справ Міністр внутрішніх справ генерал внутрішньої служби України Віталій Захарченко оголосив звернення колегії МВС до особового складу відомства. У зверненні констатується, що криміногенна смтуація в Україні залишається досить складною.

Таке становище зумовлює численні звернення громадян за захистом до державних органів і вимагає рішучої активізації заходів протидії злочинним проявам усіх видів.

У зв'язку з такою ситуацією Колегія внутрішні справ України ставить перед особовим складом низку відповідальних завдань:
 - максимально наблизити свою діяльність до потреб громадян,
 - рішуче і безкомпромісно протидіяти корупції,
 - кожному бездоганно виконувати службові обов'язки,
 - не допустити політизації дяльності органів внутрішніх справ, виключити практику маніпулювання статистичними показниками та їх свідомого викривлення,
 - викориити в діяльності органів внутрішніх справ будь-які кримнальні прояви, корупційні порушення, недозволені методи дяльності,
 - створити в міліцейських колективах атмосферу нетерпимості до порушення прав і свобод громадян, здійснювати заходи з реформування органів внутрішніх справ,
 - виховувати нове покоління працівників міліції з високим професійним і культурним рівнем, зміцнювати співпрацю з органами місцевого самоврядування,
 - широко інформувати громадськість і ЗМІ про роботу міліції,
 - своїми діями досягати нового сприйняття міліції в суспільстві, активно здобувати підтримку населення.
А починати потрібно з роботи патрульного, який перший зустрічається з грмадинином, що звертається до міліції. Жодна заява, скарга не повинні залишитися без уваги. Працівники лінійного відділення часто працюють з неповнолітніми втікачами з дому, дрібними порушниками. Але діти повинні знаходитись ні в камері, ні в лінійному відділенні.

До кінця квітня на станції Гребінка має запрацювати так звана «зелена кімната», де буде спокійна, домашня обстановка, іграшки, телевізор, комп'ютер. Діти скрізь мають відчувати себе дітьми. І ще найважливіше: міліціонер у своїй роботі має спиратися лише на закон. Ні про яке «вибивання» зізнання, тортури не може бути й мови. Це справа честі кожного працівника міліції.

Генерал-майор А. М. Мельниченко розповів журналістам про свій шлях в органах внутрішніх справ та та своє бачення основних напрямків роботи Управління. В міліції він з 1988 року, працював у підрозділах карного розшуку, УБОЗу в Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Рівненській областях, пройшов шлях від лейтенанта до генерала, розкривав небезпечні злочини, був поранений.

Зараз очолює Управління МВС на Пвденній залізниці. Генерал-майор підкреслив, що у нашому лінійному відділенні зменшилась кількість злочинів, не допущено вбивств, навмисних вбивств, розбійних нападів. Грабіж розкрито по гарячих слідах.

Зарплата співробітників, хоч і не дуже швидко, але постійно зростає. В управлінні завжди заохочують кращих працівників, допомагають вирішувати соціальні питання. Керівник мріє про високопрофесійних, високоосвідчених, досвідчених співробітників. Він встановив високу планку,  як для себе,так і для своїх підлеглих. Але це необхідно, щоб виконувати завдання, які ставить перед міліцією держава.

За матеріалами: газ. «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
👁 1595
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Мельниченко, Гребінка, міліція. генерал-майор, лінійний відділ, станція, зелена кімната
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ