Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

19.02.2012

Непрості спогади та думки, гребінчанки, учасниці бойових дій в Афганістані (ВІДЕО)


Непрості спогади та думки, гребінчанки, учасниці бойових дій в Афганістані  

15 лютого у Гребінці, як і по всій Україні в цілому, відзначалася 23-я річниця виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

В цей день, вшановувалися воїни-інтернаціоналісти, згадувалися полеглі в цій війні, чи через цю страшну війну. В числі тих, хто повернувся із Афганістану в "Чорному тюльпані", гребінчанин -  Вячеслав Лелеко, слободо-петрівець - Петро Романенко.

Схилили голови та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам в центрі міста Гребінка, що на Полтавщині, керівники міста та району, громадськість, ветерани. До речі, ветерани також відвідали могили своїх побритимів.

Марія Тіль, красива струнка жінка, медпрацівник вузлової лікарні. З 1987 по 1989 роки Марія Миколаївна служила в Афганістані. Вона учасник бойових дій.

Відзначена медаллю Демокритичної Республіки Афганістан "Воїну-інтернаціоналісту від вдячного Афганського народу", ювілейними медалями, грамотами та подяками.

15 лютого, в день вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав районна телевізійна студія (РТС) "Гребінка", запросила Марію Миколаївну до себе, поділитися непростими спогадами та думками при нагідно до цієї дати.

Відео:Інші відеоматеріали від Grebenka.com
Района телевізійна студія (РТС) "Гребінка"


Схожі матеріали:
👁 1463
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Афганістан, Марія Тіль, війна, Гребінка, бойові дії, РТС
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ