Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
15.03.2012
Які причини зміни руху електропотягів Полтавщини, та як довго вони триватимуть?


Які причини зміни руху електропотягів Полтавщини, та як довго вони триватимуть?

Зміни до руху приміських поїздів на напрямку Гребіінка - Полтава стаються досить регулярно. Відбуваються вони з різних причин: зміна сезону, закінчення навчального року, ремонті роботи. Саме остання і спровокувала нинішні зміні в розпорядку руху.

Андрій Жовковський, перший заступник начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень розповідає:

"Проходять ремонтні роботи, будується двохколійка між Полтавою і Сагайдаком. Ми вимушені трохи обмежити рух потягів, щоб встигнути в терміни все зробити, а потім ми повернемось до старого графіку, але ще й з новими потягами."


Завдяки цим ремонтним роботам на відрізку руху Полтава – Сагайдак з'явиться двостороння колія, яка дозволить рухатись потягам в обидва напрямки без зупинок для того, щоб пропустити інший потяг. Також це дасть змогу запустити нові потяги, що вже з кінця весни курсуватимуть нашими залізничними шляхами.

Що ж стосується самої зміни у графіку руху елекропотягів, то на період до 25 березня картина наступна: електричка, яка відправляється з Полтави Південної о 8.37, їхатиме до станції Солоницька.

Також упродовж цих днів по-іншому рухатиметься і електричка «Полтава-Гребінка», що відправляється з Полтави-Південної об 11.20. Вона слідуватиме лише до станції Ромодан.

Полтавська телевізійна студія «Місто»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1527
Теги: Графік, Весна, Гребінка, електричка, місто, Полтава
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ