Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
25.03.2012
У Гребінці заборонили продавати вночі алкоголь


У Гребінці заборонили продавати вночі алкоголь

У Гребінці відтепер заборонено продавати вночі алкоголь. Саме таке питання розглядалося на позачерговій сесії Гребінківської міської ради шостого скликання. На розгляд були винесені також питання, пов'язані з охороною громадського порядку в місті.

Голові міста Гребінки Ф. Г. Мілевському надійшло письмове повідомлення начальника Гребінківського РВ УМВС України в Полтавській області про діяльність районного відділу щодо охорони громадського порядку в місті, в якому зокрема говориться, що за 12 місяців 2011 року до Гребінківського РВ УМВС України в Полтавській області надійшло 1996 заяв і повідомлень про злочини і пригоди, що вчинені або готуються, за якими в результаті проведених перевірок порушено 358 кримінальних справ.

У 2010 році було зареєстровано 1594 заяви, порушено 256 кримінальних справ. До адмінвідповідальності за 2011 рік було притягнуто за різні правопорушення 1208 громадян. Ці показники свідчать про погіршення криміногенної ситуації в місті та районі.

Значна кількість вчинених злочинів та правопорушень скоєна в п'яному стані в нічний час в громадських місцях та на вулицях Гребінки. Мають місце хуліганські прояви, які призводять до тяжких наслідків і пошкодження державного та приватного майна громадян.

Патрулювання вулиць міста здійснюється особовим складом райвідділу міліції за рахунок особистого часу до 23 години.

В зв'язку з цим та з метою покращення громадського порядку в місті, просимо розглянути на сесії міської ради питання щодо обмеження графіку роботи (не пізніше 23 години) розважальних закладів, кафе, ресторанів, магазинів, які здійснюють реалізацію спиртних та слабоалкогольних напоїв."

Заслухавши виступи представників райвідділу міліції та ВДАІ Гребінківська міська рада прийняла відповідне рішення.

Таким чином, заборонено продаж алкогольних напоїв в торгівельних обєктах міста Гребінка з 22.00 до 9.00 години та в закладах громадського харчування з 23.00 до 9.00.
Райвідділ міліції має забезпечити патрулювання вулиць міста, систематично патрулювати заклади торгівлі та громадського харчування на продаж неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.

Також депутати затвердили міську Програму покращення благоустрою м. Гребінки, прийняли інші відповідні рішення.  Провів сесію міський голова Ф. Г. Мілевський.

За патеріалами газ. Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1559
Теги: хуліганські прояви, продаж, міліція, алкогольны напої, Гребінка, патрулювання вулиць
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ