Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини району
02.09.2016
150 маленьких фазанят випустили у дику природу мисливці на Гребінківщині

Велике прохання до всіх жителів Гребінківщини - не випалювати траву на болотах, там мешкають птахи

150 маленьких фазанят випустили у дику природу мисливці на ГребінківщиніМинулого тижня Гребінківське госпрозрахункове мисливсько - рибальське господарство реалізувало давній задум - у відкритий простір, на природу були випущені маленькі фазанята.

Для мисливців Гребінківського району це неабияка подія, та ще за нинішніх складних економічних умов. Добре, що ще не перевелися на Україні щедрі духовно і матеріально люди.

Отож за фінансової допомоги нашого земляка, мисливця Івана Григоровича Терещенка вдалося реалізувати такий незвичайний задум. Він, хоч і проживає зараз у Києві, але ніколи не втрачає зв'язку з батьківщиною, тому радо погодився допомогти.

Завдяки зусиллям учасників Короваївського первинного мисливського колективу, який очолює О.М.Коркішко, 150 пташенят фазана отримали собі нові домівки. Свої нові гнізда вони зможуть вити на території Гребінківського району, пристосовуватися до нових умов проживання, висиджувати пташенят, словом, розмножуватися на радість усім людям, і мисливцям, зокрема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Гребінківщини на власній присадибній ділянці знайшов міни часів Другої Світової війни

А щоб їм легше було пристосовуватися, місцеві мисливці зробили годівниці, підгодівельні майданчики, прокосили траву. Завдяки зусиллям і старанням єгерської служби проводилися заходи для поліпшення умов перебування цієї птиці у наших угіддях.

Тож, велике прохання до всіх жителів Гребінківщини - не випалювати траву на болотах, там мешкають птахи та інші живі істоти, не руйнуйте їхній дім.

А що стосується фазанів, то їх випустили не заради полювання, а для того, щоб вони тут прижилися і розмножувалися на довгі роки.
Гребінчин край


Схожі матеріали:
👁 1224
Категорія: Новини району
Теги: Гребінківщина, фазани, мисливці
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ