Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.01.2017

18 бійців із Гребінківщини отримали накази про землю в Держгеокадастрі


Церемонія вручення відбувалася в приміщенні Держгеокадастру


18 бійців із Гребінківщини отримали накази про землю в ДержгеокадастріКерівник Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило видав 18 наказів про виділення землі військовим з Гребінківського району.

Вони посвідчують право власності бійців на земельні ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Наділи розташовані на території Слободо-Петрівської сільської ради Гребінківського району.

Церемонія вручення відбувалася в приміщенні Держгеокадастру. Загалом із початку 2017 року в Головному управлінні військовим підписали близько 80 наказів про надання дозволів на отримання землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 учасників АТО з Гребінківщини пройшли навчання на курсах водіїв

Нагадаємо, за 2016 рік військові отримали 7 323 дозволи на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 11 028 га. Із них 1029 бійців уже завершили процедуру оформлення земельних ділянок у власність. Наймасовішим було виділення землі 239 військовим у с. Сем’янівка Полтавського району.

 
 
















Схожі матеріали:
👁 1443
Категорія: Новини Гребінки
Теги: новини Гребінки, Гребінка, АТО, Слободо-Петрівка, держгеокадастр




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ