|
06.06.2018 52-річний полтавець отруївся ядом від комах
| ||
5 червня до реанімаційного відділення Лубенської центральної райлікарні госпіталізували 52-річного чоловіка, який отруївся інсектицидами, повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.Мешканець села Богодарівка у Лубенському районі постраждав під час того, як обприскував рослини у полі отрутою для боротьби з комахами. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лубнах для осіб похилого віку організовують краєзнавчі мандрівки Нині стан здоров'я чоловіка медики розцінюють як середньої важкості. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

5 червня до реанімаційного відділення Лубенської центральної райлікарні госпіталізували 52-річного чоловіка, який отруївся інсектицидами, повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.


















