|
02.04.2025 66 дітей з Полтавщини безкоштовно поїхали на оздоровлення та відпочинок
| ||
66 хлопців і дівчат із Полтавщини поїхали до одного з закладів оздоровлення та відпочинку України.Про це повідомив т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут. «Серед них діти-сироти, з сімей ВПО, родин учасників бойових дій та полеглих військових. Путівки для дітей пільгових категорій безкоштовні, їх оплачує держава, – розповів Володимир Когут. – Протягом зміни, яка триватиме 21 день, на них чекають різні спортивні та розважальні програми, нові знайомства, спілкування з однолітками та цікаве дозвілля. Бажаю дітям гарного відпочинку». Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

66 хлопців і дівчат із Полтавщини поїхали до одного з закладів оздоровлення та відпочинку України.






















