Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
18.05.2018
День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

17 травня у Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проводився День цивільного захисту та комплексне об’єктове тренування

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі ГребінкиУ наш час людство переживає важливий період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає створення безпечних умов життєдіяльності населення, збереження головної цінності держави – громадян, їхнього здоров’я і життя. І саме держава, створивши систему цивільного захисту, повинна убезпечити населення від тяжких наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катаклізмів.

Статистика свідчить, що 80% аварій і катастроф відбувається через свідомі чи несвідомі дії людини. Головною причиною такого становища є низький рівень обізнаності населення щодо існуючої небезпеки у сучасному світі.

17 травня 2018 року у Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проводився День цивільного захисту та комплексне об’єктове тренування з метою підвищення знань та практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Відбулася навчальна евакуація учнів та працівників з приміщення школи після сигналу «Увага всім!». Діти під керівництвом учителів організовано, без паніки відійшли на безпечну відстань у напрямку, протилежному до об’єкта підвищеної небезпеки, що знаходиться поблизу школи – залізниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці відбувся семінар з питань гендерної рівності

Після цього відбулися навчання з цивільного захисту: учні відповідали на питання вікторини, надавали першу медичну допомогу уявним потерпілим, одягали протигази, показували свою фізичну підготовку, грали в гру «Шкідливе-корисне».

При виконанні завдань були використані QR-сканери.

 

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

 

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

 

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

 

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

 

День цивільного захисту пройшов у 1-й школі ГребінкиСхожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 778
Теги: Тренування, День цивільного захисту, школа
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ