Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

25.01.2012

Держтехногенбезпека Гребінківського району інформує


Держтехногенбезпека Гребінківського району інформує

У зв’язку з похолоданням значно збільшується ймовірність виникнення пожеж через використання громадянами в побуті саморобних електронагрівальних приладів, порушення людьми правил пожежної безпеки при користуванні електрообладнанням, приладами пічного опалення, а також необережність під час куріння у ліжку і часто у стані алкогольного сп’яніння.

Державна техногенна інспекція інформує, що в 2011 році в Полтавській області зареєстровано 1236 пожеж, у наслідок яких загинуло 117 чоловік, загибель дітей - 1, травмовано на пожежах 47 чоловік, прямий збиток склав 19845 тис. грн.

По Гребінківському району - 27 пожеж, 4 особи загинуло внаслідок пожеж, 1 особа травмована.

В зв'язку з ростом пожеж в Полтавській області та загибелі людей на них інспекція Держтехногенбезпеки Гребінківського району звертається до громадян міста та району із проханням щодо виконання елементарних вимог правил пожежної та техногенної безпеки, будьте обережні з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки при користуванні електрообладнанням, приладами пічного опалення, не паліть у своїх помешканнях, особливо у нетверезому стані.

Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що дотримання елементарних правил особистої та пожежної безпеки, а також дотримання порядку виконання дій у разі пожежі-це запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей.

Grebenka.com


Схожі матеріали:
👁 1371
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Держтехногенбезпека, Гребінківський район, МНС, Полтавська область, Правила, пожежа
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ