Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

13.01.2012

Для вибору "свого" чоловіка жінці необхідно 45 секунд



Для вибору "свого" чоловіка жінці необхідно 45 секунд

На думку учених, жінці, щоб визначити, підходить їй чоловік або ні, необхідно усього лише 45 секунд.

Саме через 45 секунд спілкування жінка може визначити, що це за чоловік, з яким вона спілкується, і чи варто їй продовжувати з ним спілкування.

Фахівці стверджують, що в першу чергу жінка звертає увагу на очі чоловіка, на їх колір і на те, наскільки, на її думку, ці очі випромінюють інтелект.

Відмітимо, що усі дослідники сходяться в одному - краса чоловіка в жіночих очах полягає його у відповідності основному призначенню.

Саме для виконання свого призначення - породження здорового потомства, будівництва надійного "вогнища" і захисту сім'ї - чоловік в порівнянні з жінкою спрадавна наділений великими "габаритами" і більшою фізичною силою.



Схожі матеріали:
👁 1076
Категорія: Здоров'я
Теги: чоловік. жінка, спілкування




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...
На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже... На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже...
На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно... На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно...
На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р... На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р...
На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п... На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п...
На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе... На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе...
Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро... Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро...
У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад... У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад...
Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д... Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д...
На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв... На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв...
ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад... ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад...
У Полтавській області викрили схему отримання гр... У Полтавській області викрили схему отримання гр...
У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за... У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за...
У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз... У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз...
Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ... Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ...
Фахівці Інституту серця відвідав Полтавщину: дос... Фахівці Інституту серця відвідав Полтавщину: дос...
На Полтавщині затримано підозрювану 43-річну жін... На Полтавщині затримано підозрювану 43-річну жін...
Загоряння автомобіля на Полтавщині: травмований ... Загоряння автомобіля на Полтавщині: травмований ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ