Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
29.12.2014
Графіки аварійних відключень світла на Полтавщині потребують доопрацювання

Графіки аварійних відключень світла в області потребують доопрацювання

Детальні графіки аварійних відключень електроенергії потребують доопрацювання.

Про це на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації повідомив виконуючий обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло.

 Оприлюднені графіки відключень мають обширний обсяг інформації: перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків.

Але, на думку Олега Пругла та керівників районних державних адміністрацій, цього не досить.

У області функціонують великі потужні підприємства, заводи, сільськогосподарські виробництва, а знеструмлення з проміжком у дві години, значно уповільнює  темпи виготовлення продукції та впливає на її обсяг. Безумовно, це накладає негативний відбиток і на розвиток економіки області, переконаний Олег Пругло.

Директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний говорить, що над покращенням ситуації працюють, але через нестачу в області вугілля позитивних результатів досягти важко.

Після обговорення питання, що викликає велику соціальну напругу, Олег Пругло дав доручення  відповідним структурам спільно з ПАТ «Полтаваобленерго» розробити прийнятні для всіх графіки знеструмлення.
 «Ми знаходимося у досить  складній ситуації і винити когось у цьому не можна. Лише спільними зусиллями, шляхом обговорення та конкретних дій можна її покращити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У локомотивному депо Гребінка перевірили ефективність використання енергоресурсів

Сьогодні ваше спільне завдання – зустрітися з керівниками підприємств та виробництв області й обговорити комфортні для них умови відключення світла. Багато підприємств уже перейшли на чотириденний робочий графік. Потрібно йти на компроміс», – сказав Олег Пругло.

Також він зауважив, що про час та періодичність знеструмлення повинні знати усі мешканці області, без винятку: «Потрібно, щоб про це знали всі. Кожна вулиця, кожен будинок, кожна людина».

Нагадаємо, що Grebenka.com оприлюднила детальні графіки відключень світла в Гребінківському районі.

Полтавська ОДАСхожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 967
Теги: Графік, Полтавщина, світло
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ