Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
12.12.2015
Гребінківська поліція долучилася до всесвітньої акції «16 днів проти гендерного насильства»

З 25 листопада в Україні триває міжнародна акція під умовною назвою «16 днів проти гендерного насильства»

16 днів проти гендерного насильстваЗ 25 листопада в Україні триває міжнародна акція під умовною назвою «16 днів проти гендерного насильства», яка направлена на протидію будь-якому насиллю, торгівлі людьми та гендерній дискримінації.

Гребінківські поліцейські  не стоять осторонь цієї проблеми і також беруть активну участь у проведенні цієї акції.

Нещодавно в Гребінківській загальноосвітній школі I- IIIст. № 4 відбулися батьківські збори на тему « Виховання без насильства» в даному заході взяв участь інспектор Гребінківського відділу старший лейтенант поліції Сергій Кривохижа.

Під час зустрічі інспектор поліції розповів, що проблема жорстокості та насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язана із багатьма соціально - економічними та психологічними чинниками, серед яких слід відзначити збільшення кількості неповних сімей в результаті розлучень та виїзду батьків за кордон, відвертої неконтрольованої пропаганди насильства та агресії в інтернеті та на телеекранах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківська поліція попереджає про посилення відповідальності за вчинення насильства в сім'ї

На обліку Гребінківського відділу поліції на сьогодні знаходяться 40 осіб, які вчинили насильства в родині. З початком року на домашніх тиранів працівники поліції склали 46 адміністративних протоколів за ст. 173-2 кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

 

Сімя – це те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки, комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють, поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку» - зауважив інспектор Гребінківського відділу Сергій Кривохижа.
 

За матеріалами Гребінківського відділення ГУНП в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1207
Теги: поліція, 16 днів проти насильства, Гребынка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ