Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

24.11.2016

Громадський діалог у Гребінці триває


В місті спостерігається низький рівень, а подекуди, і повна відсутність освітлення на вулицях


Громадський діалог у Гребінці триваєГребінківський Клуб громадського діалогу створено при міській раді в квітні поточного року з метою налагодження відкритого діалогу з громадою.

Протягом поточного року були проведені засідання Клубу, на яких розглядались актуальні питання. Це питання управління багатоквартирними будинками, створення ОСББ, децентралізації влади, реформ, що відбуваються в державі, формування об’єднаної громади.

Підсумками роботи Клубу – стало створення 6 ОСББ в місті, затвердження і реалізація міської Програми підтримки і розвитку ОСББ, розпочато процес формування об’єднаної громади, відбувається налагодження співпраці влади і громади в місті, залучення громади до прийняття важливих рішень, зміни ментальності членів громади.

На черговому засіданні Клубу, яке відбулося 23 листопада, розглянули питання щодо співпраці влади і громади у вирішенні актуальних питань та напрацювати міську Програму зовнішнього освітлення.

В засіданні Клубу прийняли участь Пшемислав Фенрих, директор навчального центру фундації розвитку місцевої демократії FRDL Szczecin (м.Щецин, Польща) та Оксана Колісник, представник Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м.Черкаси).

Досвід Польщі, досвід діяльності неурядових організацій, співпраці їх з владою, про все це було дуже цікаво почути від польського колеги.

Також обговорили питання діяльності громадських організацій міста, поліпшення форм і методів співпраці влади і громади.

 

 

В місті спостерігається низький рівень, а подекуди, і повна відсутність освітлення на вулицях, що викликає не просто невдоволення жителів, а негативно впливає на криміногенну ситуацію та є дестабілізуючим фактором соціально-культурного розвитку територіальної громади. Ураховуючи нинішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він, за невеликим винятком, є майже критичним.

 

 

Близько 90% вуличних світильників не відповідають вимогам сучасних нормативів. Старе обладнання не придатне для використання в сучасних умовах і тягне за собою низку негативів: окрім соціальної спрямованості є економічна складова, яка полягає у використанні існуючого світлового обладнання з великою енерговитратністю, що приводить до значних втрат матеріальних, енергетичних та фінансових ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці казкові персонажі розповіли про права дітей до 27-ї річниці Конвенції ООН

У питанні зниження цих витрат важливими чинниками є запровадження технологій енергозбереження та застосування сучасних методів управління. Проведення реконструкції та модернізації системи зовнішнього освітлення дозволить зменшити обсяги споживання електроенергії та зекономити певну частину бюджетних коштів.
 

 

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, "ВКонтакте" та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

 

 
Гребінківська міська рада


Схожі матеріали:
👁 1266
Категорія: Новини Гребінки
Теги: новини Гребінківщини, Гребінка, Grebenka.com, освітлення, клуб громадського діалогу
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Полтавській області 9 закладів надають медичну допомогу... У Полтавській області 9 закладів надають медичну допомогу...
На Полтавщині у водоймі знайшли тіло 50-річного чоловіка На Полтавщині у водоймі знайшли тіло 50-річного чоловіка
На Лубенщині жінці до воріт примотали ритуальний вінок і ... На Лубенщині жінці до воріт примотали ритуальний вінок і ...
Сексуальне насильство та зґвалтування 13-річної дівчинки ... Сексуальне насильство та зґвалтування 13-річної дівчинки ...
На Гребінківщині продавчиню оштрафували за продаж алкогол... На Гребінківщині продавчиню оштрафували за продаж алкогол...
53-х річний мешканець Хорольської громади вдарив ножем зн... 53-х річний мешканець Хорольської громади вдарив ножем зн...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ