|
24.07.2025 Із полону повернулися шість захисників із Полтавщини
| ||
Під час дев’ятого етапу обміну додому повернулися важкохворі й тяжкопоранені захисники.За попередніми даними, серед звільнених з російської неволі – шість жителів Полтавщини. Про це повідомив т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут. «Вітаємо на рідній землі, вдома, у колі рідних і близьких. Вдячні команді Президента України, яка докладає максимум зусиль, щоб усі наші люди були звільнені з ворожого полону, – додав Володимир Когут. – Боремося, віримо, підтримуємо одне одного. Слава Україні! Героям слава!» ![]() Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

Під час дев’ятого етапу обміну додому повернулися важкохворі й тяжкопоранені захисники.



















