|
06.10.2018 Команда депутатів Пирятинської міської ради – призер чемпіонату Полтавщини з пішохідного туризму
| ||
5 - 6 жовтня у с. Олефірівка Миргородського району проходив чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів.У перший день змагань команда депутатів Пирятинської міської ради у складі виборола почесне друге місце на дистанції „Смуга перешкод“, поступившись команді Зіньківського району. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На автомобільній дорозі М-03 Київ - Харків в Лубенському районі триває будівництво шляхопроводу через залізницю Про це повідомляє Пирятинська міська рада.
Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... |
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

5 - 6 жовтня у с. Олефірівка Миргородського району проходив чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів.






















