Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.11.2013

Лісники Полтавщини обіцяють забезпечить населення якісними лісовими красунями


Незаконна рубка одного дерева тягне за собою накладення штрафу від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян


Лісники Полтавщини обіцяють забезпечить населення якісними лісовими красунями

Хоча на календарі ще листопад, та в лісівників уже розпочинається «гаряча» пора – ялинкова кампанія. Працівники лісового господарства поспішають вчасно забезпечити населення зеленими красунями, які заготовляють на спеціально вирощених плантаціях.

Аби подивитися як проходе реалізація новорічних дерев, ми завітали до Гоголівського лісництва ДП «Миргородський лісгосп».

Тут лісничий Леонід Нос показав плантації ялинок, які йдуть на реалізацію та пункт збуту дерев, де оптові покупці можуть вибрати найкращий для себе товар. А покупців, говорить лісничий, достатньо.

Оптовики приїжджають навіть з Мелітополю, адже всі ялинки справді ошатні, рівненькі та красиві. Не забувають у лісництві і про місцевих жителів, а тому у конторі можуть купити собі хвойну красуню. Крім того, вабить і ціна, оскільки залишилася на рівні минулих років і є доступною для всіх. У планах лісництва – реалізувати 5 тисяч сосен.

–  На жаль, в очікуванні свят, знаходяться бажаючі вирішувати "ялинкове” питання безпосередньо у лісі, за допомогою гострої сокири, не задумаючись над тим, що придбати  дерево безпосередньо  у лісівників значно дешевше. Усі хвойні красуні, – зазначає Леонід Петрович, –  продаються виключно з бірками, а отже – законно.

Також нагадує лісівник, що відповідно ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна рубка одного дерева тягне за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-170 грн). Крім того, згідно такс, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 665, за кожне зрубане дерево нараховуються завдані державі збитки, що залежать від діаметру пня, і мінімально становить 197 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині визначили найкращих вчителів

У передноворічний період в усіх лісництвах області працюють бригади по виявленню лісопорушників, у складі яких, крім працівників державної лісової охорони, задіяні правоохоронні органи та екологічна інспекція.

Лісівники готові повністю забезпечити підприємців і громадян красивими, екологічно-чистими, законно заготовленими новорічними ялинками та соснами, захист яких підтверджено наявною на кожному дереві захисною біркою для електронного обліку.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства


Схожі матеріали:
👁 1844
Категорія: Суспільство
Теги: ДП «Миргородський лісгосп», Красуня, Ялинка, новий рік




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... Юні футболістки Гребінківської громади здобули п...
Удар по енергетиці Полтавської громади Удар по енергетиці Полтавської громади
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че...
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ