Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
12.04.2018
Люди похилого віку на Гребінківщині отримали Великодні подарунки

Одинокі люди похилого віку завжди відчувають турботу соціальних робітників

Люди похилого віку на Гребінківщині отримали Великодні подарункиВеликий день Воскресіння Христового - це час, коли кожен християнин має очистити свої думки, переосмислити свої вчинки, задуматись над  істиною життя.  Великдень віддавна спонукає людей до взаєморозуміння і єднання, надихає на творення добра.  

Це особливий час, коли ми маємо  унікальну можливість усвідомити – головне завдання кожного з нас – допомогти тому, хто цього потребує. Ще з давніх часів благодійність утвердилася в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого.

Одинокі люди похилого віку, що обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома Гребінківського районного територіального центру, завжди відчувають турботу соціальних робітників, але на Великдень вони чекають особливої уваги.

У зв’язку з цим Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звернувся до приватних підприємців міста та району з  питанням співпраці  і допомоги  нашим підопічним.  

Дякуючи нашим спонсорам, небайдужим людям, в результаті цієї співпраці натуральну допомогу у вигляді пасок отримали 110 одиноких малозабезпечених  громадян.

Територіальний центр від свого імені та від імені підопічних виносить подяку за співпрацю і підтримку керівникам та приватним підприємцям міста та сіл району, які надали паски до Великодня, а саме: депутату Полтавської обласної ради Мамояну С.Ч., ПП Мокроусов С.Ю., ПП Панченко Л.О. (с. Овсюки), ПП Рохманійко Л.В. (с. Овсюки), ПП Сотченко Ю.М. (с. Березівка), ТОВ ГЯДТ АГРО (с. Тополеве, с. Стукалівка), ПП Мотрич Ю.М. (с. Павлівщина), ПП Неділько В.В. (с. Олександрівка), ПП Чілінгарян О.Б. (с. Короваї), ПП Клименко О. М. (с. Сербинівка),  ПП Терещенко Н.М. (с. Кулаженці), ФГ «Пологи» (с. Cліпорід - Іванівка), ПП Рева В.Ф. (с. Кулаженці), Кальченко С. І. (Почаївська с/р).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За результатами оцінки діяльності райдержадміністрацій, Гребінка посіла друге місце серед 25 районів Полтавщини

Дякуємо за Вашу підтримку та милість до одиноких літніх людей! Нехай у всьому Вам допомагає Бог!  Кажуть, поки є на світі хоча б одна небайдужа до горя іншого людина – добро не скінчиться ніколи.

Завідувач відділення адресної грошової та натуральної допомоги Т. Коробко

Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1245
Теги: терцентр, територіальний центр, Гребінка, Великдень, одинокі люди
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ