Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
14.01.2012
Майже 10 млн. грн. - такий бюджет Гребінки прийняли на 2012 рік


Майже 10 млн. грн. - такий бюджет Гребінки прийняли на 2012 рік

Закінчуються новорічні та різдвяні свята і починається звична напружена робота у новому році з новими проблемами, що потребують вирішення.

Найголовніше питання - питання бюджету. За повідомленням головного бухгалтера Гребінківської міськради, доходна частина бюджету Гребінки становить 9214446 грн., вона складається з загального фонду (1 та 2 кошик) та спеціального фонду.

Загальний фонд- це доход від податку з доходів фізичних осіб, держмита, податку на прибуток, плати за землю, деяких інших податків та зборів, спеціальний фонд - це доходи від єдиного податку, надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, екологічний податок, інше.

Заплановані також субвенції на виконання видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів - 305900 грн. та на будівництво, ремонт, реконструкцію та утримання вулиць і доріг комунальної власності - 237042 грн.

Видатки в міському бюджеті заплановані такі ж: 9214446 грн.

Це заробітна плата працівників органів місцевого самоврядування, дошкільнихта позашкільних закладів, оплата енергоносіїв, благоустрій міста, розвиток ЖКГ, фінансова підтримка спорткомплексу, виконання прийнятих міських програм, а також вилучення з міського бюджету до державного 2936135 грн.

За матеріалами: газ. «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
👁 1244
Категорія: Новини Гребінки
Теги: фонд, бюджет, Фінанси, кошти, гривна, Гребінка, податок
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ