Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
03.05.2018
На Гребінківщині представили "Веселку робітничих професій"

Профінформаційний захід Веселка робітничих професій

електрогазозварникУ кожного з нас часто виникають пит ання: "Хто я? Що я вмію робити?Ким я стану? Яку професію обрати?".

Як знайти головну справу свого життя, щоб відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею, приносити найбільшу користь людям, країні? Для того, щоб допомогти учням зорієнтуватися у світі професій, Гребінківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості спільно із Відділом освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради та Відділом освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА була проведена "Веселка робітничих професій" для учнів 8-11-х класів м. Гребінки та району.

Директор Гребінківської районної філії Полтавського ОЦЗ Наталія Анатоліївна Широкова розповіла дітям про послуги служби зайнятості, ринок праці нашого району та актуальні вакансії в Філії.

Вона зауважила, що на сьогодні на ринку праці не вистачає кваліфікованих робітників, таких як столяр, електрик, електрогазозварник, електромонтер, токар та ін„ та побажала дітям знайти себе у вирі професій..

Виконуюча обов'язки начальника Відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської рад и Ольга Петрівна Кудрик зазначила дітям, що вибір професії - це важливий крок у доросле життя. В першу чергу - це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше - перед собою. Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота, і все, що з нею пов'язане; займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професій - означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше - не схибити.


На Гребінківщині представили
 

Також на заході були присутні представники роботодавців Гребінківського району: інженер станції Гребінка Наталія Федорівна Яременко та помічник начальника кадрів Локомотивного депо Гребінка Віктор Петрович Захарченко, які презентували свої підприємства та вільні робочі місця. Розповіли учням про професії, які користуються попитом на їхніх підприємствах, та в яких навчальних закладах можна отримати відповідну освіту.

Учасниками "Веселки робітничих професій" стали шість навчальних закладів з Полтавської та Черкаської областей. Це Черкаський державний бізнес-коледж, Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури, Полтавський базовий медичний коледж, Полтавський коледж харчових технологій, Лубенський фінансово-економічний коледж, Березоворудський аграрний коледж.


На Гребінківщині представили
 

 Вони провели презентацію своїх навчальних закладів, розповіли про умови вступу, матеріально-технічну базу, студентське дозвілля. Приємне враження на глядачів профорієнтаційного заходу справили виступи художніх колективів. У фойє для відвідувачів свята було підготовлено профорієнтаційну виставку та роздаткові матеріали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У навчальних закладах Гребінківщини пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Також учні, що були присутні на заході, змогли поспілкуватися з фахівцями служби зайнятості та мали можливість пройти профдіагностичне обстеження.


На Гребінківщині представили
 

Вибір професії- це справа не одного дня. На заході зроблено початок, а вдалий вибір залежить від кожного особисто. Тож усім (і батькам, і випускникам шкіл) треба добре помізкувати, аби згодом вислів "На роботу, як на свято" набув реального сенсу.

Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 1111
Теги: Гребінка, електрогазозварник, токар, електрик, Веселка робітничих професій, Столяр, електромонтер
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ