Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
21.01.2022
На Гребінківщині провели профілактику попередження правопорушень серед суб’єктів пробації

Під час розмови з клієнтами пробації було обговорено причини, мотиви та наслідки вчинення кримінальних злочинів

Представники поліції акцентували увагу на тому, що кожна засуджена особа протягом іспитового строку повинна стати на шлях виправлення

Профілактична бесіда з суб’єктами пробації щодо попередження правопорушень19 січня 2022 року для суб’єктів пробації Лубенського РС №1 фахівцем Гребінківського бюро правової допомоги спільно з дільничними офіцерами поліції проведено інформаційно профілактичну бесіду з метою попередження повторних правопорушень.

Під час розмови з клієнтами пробації було обговорено причини, мотиви та наслідки вчинення кримінальних злочинів, роз’яснено про те, що законодавством України за скоєння повторних правопорушень передбачена більш сувора відповідальність, ніж за вчинення протиправних дій одноразово.

Це стосується як кримінальної, так і адміністративної відповідальності. З метою посилення відповідальності за повторні правопорушення передбачено як збільшення самої міри покарання, так і застосування додаткових покарань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині запрошують подавати заявки на літературний конкурс читців творів Євгена Гребінки

Представники поліції акцентували увагу на тому, що кожна засуджена особа протягом іспитового строку повинна стати на шлях виправлення та ні в якому разі не вчиняти повторних кримінальних правопорушень.

Лубенський РС№1 філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1337
Теги: суб’єкти пробації, Профілактична бесіда, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ