Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини району
31.01.2019
На Гребінківщині вчили літніх людей безпеці життєдіяльності

До навчання долучились представники сектору реагування патрульної поліції Гребінківського ВП

Безпечне середовище для літніх людей

На Гребінківщині вчили літніх людей безпеці життєдіяльності30 січня 2019 року в приміщенні Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) відбувся семінар на тему «Безпечне середовище для літніх людей».  

Учасники обговорювали питання як забезпечити безпеку найбільш незахищених - осіб похилого віку.

До навчання долучились представники сектору реагування патрульної поліції Гребінківського ВП, а партнером в організації виступив Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування. Провів семінар представник громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур.

Користуючись нагодою,  він доніс інформацію про початок програми медичної допомоги жертвам нацистських переслідувань, яка здійснюватиметься в Україні. Учасники ознайомились з поняттям безпеки, та зовнішніми і внутрішніми факторами, які впливають на безпеку літніх людей: деменція, самотність, уразливість.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13 гребінківських церков зобов'язали внести зміни в назви

Всі бажаючі отримали роздатковий матеріал та працювали в міні – групах над визначенням конкретних кроків у випадку певних загроз для літніх людей.

Захід пройшов в рамках проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог»

 

На Гребінківщині вчили літніх людей безпеці життєдіяльності

 

На Гребінківщині вчили літніх людей безпеці життєдіяльності

 

На Гребінківщині вчили літніх людей безпеці життєдіяльностіСхожі матеріали:
   Категорія: Новини району | Переглядів: 641
Теги: Гребінківщина, безпека життєдіяльності, Навчання, Твій Світ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ