Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
20.02.2017
На Пирятинщині продовжаться роботи по реконструкції полігона для ТПВ (ВІДЕО)

Як уникнути львівського сценарію та яким буде Пирятинський субрегіон зі збору та сортування твердих побутових відходів, дивіться у сюжеті

На Пирятинщині продовжаться роботи по реконструкції полігона для ТПВ Після завершення наради з питання поводження з твердими побутовими відходами міський голова Олексій Рябоконь, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева, доцент Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка Оксана Ілляш, директор КП „Каштан“, керівництво Чорнух відвідали Пирятинське сміттєзвалище.

Гостей з Полтави та області ознайомлено з комплексом робіт, проведених міською радою спільно з КП "Каштан" по проведенню першого етапу впорядкування міського сміттєзвалища та благоустрою прилеглої до нього території.

За останні роки міською радою за рахунок власних бюджетних коштів із залученням коштів обласного бюджету, сироробного заводу (по соціальній угоді) та підприємця Бугайова О.В. були проведені роботи по ліквідації несанкціонованого звалища на проїзді до полігону, а також проведені роботи по облаштуванню асфальтованого заїзду, огорожі в’їзду, шлагбаума та вагончика для працівників сміттєзвалища.

Зазначений обсяг робіт проведений як піготовчий етап для подальшої реалізації виготовленого у 2016 році сучасного проекту "Будівництво полігона твердих побутових відходів для міста Пирятин Пирятинського району Полтавської області на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища (коригування)".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині правоохоронці викрили транснаціональний канал торгівлі жінками з України до Туреччини

Загальна кошторисна вартість проекту складає понад 14 млн. грн. Цього року, у разі підтримки обласною радою поданої міською радою програми, планується виконати роботи на суму близько 6 млн. грн. за рахунок обласних коштів та бюджету міської ОТГ.

 

Це будівництво першого котлована з облаштуванням гідроізоляційного екрана та дренажної системи з укладанням в нього всього наявного сміття, продовження асфальтованої під’їзної дороги, облаштування господарської зони (дезбар’єр, приміщення для складування вторинних ресурсів), опоряджувальні роботи (пожрезервуари, під’їзна дорога до пожрезервуарів, майданчик для миття контейнерів, огорожа території, озеленення, спостережні свердловини).
 
 

Полігон твердих побутових відходів: бути чи не бути?

Питання вивозу та переробки сміття для Пирятинської ОТГ стає все актуальнішим. Це розуміє не лише керівництво Пирятинської громади, а й обласної державної адміністрації. Як уникнути львівського сценарію та яким буде Пирятинський субрегіон зі збору та сортування твердих побутових відходів, дивіться далі у сюжеті.
 


Пирятинська міська рада


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1019
Теги: сміттєзвалище, проект, пирятин, сміття, Гребінківський, тверді побутові відходи
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ