Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.04.2019

На Полтавщині 2-річний хлопчик захлинувся у ванні з водою для худоби


У селі на Чутівщині помер 2-річний хлопчик, який захлинувся у ванні з водою для худоби


На Полтавщині 2-річний хлопчик захлинувся у ванні з водою для худобиУ четвер, 25 квітня 2019 року у селі Никонорівка Чутівського району хлопчик, 2017 року народження, втопився у ванні. Про це повідомило управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

За інформацією відділу комунікації поліції Полтавської області, дитина втопилася у ванні з водою для худоби, що стояла на вулиці. Про смерть хлопчика відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини повідомили медики.

Родина, в якій, окрім загиблого малюка, виховують ще двоє дітей, на обліку поліції і соціальних служб не перебуває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Полтаві урочисто провели на строкову службу 220 призовників

Тіло малолітнього доставили до Полтавського обласного бюро судово-медичної експертизи. Фахівці встановлюють обставини нещасного випадку.

Відомості про подію внесли до ЄРДР за ст. 166 ККУ (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КК України. Проводяться слідчі дії.

Схожі матеріали:
👁 1083
Категорія: Полтавщина
Теги: Трагедія, ванна, Полтавщина, хлопчик




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ