|
31.08.2020 На Полтавщині 53-річного машиніста тепловозу вбило струмом
| ||
28 серпня в Полтаві, на залізничній станції «Полтава-Південна», машиніста вдарило струмом — чоловік загинув на місці.Про це повідомила прес-служба Департаменту цивільного захисту населення Полтавської ОДА. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині перевернувся моторний човен, який зіткнувся з буєм — водія шукають рятувальники 53-річний машиніст тепловозу отримав смертельне ураження струмом під час виконання трудових обов’язків. Тіло загиблого доставили до Полтавського обласного бюро СМЕ для встановлення причини смерті. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

28 серпня в Полтаві, на залізничній станції «Полтава-Південна», машиніста вдарило струмом — чоловік загинув на місці.


















