Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

25.03.2020

На Полтавщині чоловік задушив свою дружину


Між жінкою та чоловіком виникла сварка під час якої він її задушив


На Полтавщині чоловік задушив свою дружинуДо Зіньківського відділу поліції Полтавської області 22 березня зателефонував мешканець  району, 1961 року народження, який зізнався в убивстві своєї дружини, 1968 року народження.  

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група районного відділу поліції, яка встановила, що  між жінкою та чоловіком виникла сварка під час якої він її задушив.

Попередня причина смерті - механічна асфіксія (удушення).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завтра на Полтавщині розпочнеться операція “Нерест”

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.  Фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального  кодексу України. Йому повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання судом запобіжного заходу, – зазначив заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін.


На Полтавщині чоловік задушив свою дружину

Відділ комунікації поліції Полтавщини


Схожі матеріали:
👁 1308
Категорія: Полтавщина
Теги: удушення, Полтавщина, смерть




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера...
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... У Гребінківській громаді одного підрядника обрал...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінківській громаді День батька провели з б... У Гребінківській громаді День батька провели з б...
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих...
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико...
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар...
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... Гребінківська громада втратила захисника Олексія...
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т...
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о...
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ