|
31.08.2021 На Полтавщині двоє дворічних дівчаток отруїлися медичними препаратами
| ||
30-го серпня, близько 09:40 години, до Миргородського райвідділу поліції надійшла інформація від медиків, що до лікарні бригадою швидкої медичної допомоги доставлено двох дівчаток-двійнят віком 2,4 роки з підозрою на отруєння медичними препаратами.За попередньою інформацією, дівчатка самостійно дістали з сумки матері пігулки від гіпертонії і з’їли декілька. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині за минулу добу діагностували один новий випадок COVID-19 За медичною допомогою до лікарів звернулася мама дітей, яка побачила напівпорожню блістерну упаковку поряд з малечею. Наразі діти знаходяться під наглядом лікарів. Поліція проводить перевірку. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

30-го серпня, близько 09:40 години, до Миргородського райвідділу поліції надійшла інформація від медиків, що до лікарні бригадою швидкої медичної допомоги доставлено двох дівчаток-двійнят віком 2,4 роки з підозрою на отруєння медичними препаратами.


















