Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

09.08.2021

На Полтавщині двоє неповнолітніх хлопців до смерті побили 22-річного юнака


У причетності до скоєння тяжкого злочину поліція та прокуратура обґрунтовано підозрюють двох 17-річних юнаків.


На Полтавщині двоє неповнолітніх хлопців до смерті побили 22-річного юнака7 серпня, близько 6-ї ранку, місцевий житель повідомив до поліції про чоловіка без ознак життя, виявленого у кущах, на одній з вулиць Горішніх Плавнів. Правоохоронці встановили особу загиблого – ним виявився житель міста, 1999 року народження.

На тілі чоловіка слідчо-оперативна група поліції та медики виявили сліди тілесних ушкоджень. Для встановлення причини смерті призначено судово-медичну експертизу.

Опрацювавши отриману інформацію, розшуківці кримінальної поліції Кременчуцького райуправління спільно з оперативниками Управління карного розшуку Главку поліції та відділу № 2 (Горішні Плавні), встановили обставини злочину та осіб, підозрюваних у його вчиненні.

Юрій Трембіцький, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Кременчуцького райуправління поліції, повідомив:
 
«Оперативники з’ясували, що вночі у загиблого виник конфлікт з компанією молодиків. Між ними зав’язалася бійка неподалік одного із закладів дозвілля. На жаль, чоловік загинув. Протягом дня розшуківці встановили двох 17-річних жителів Горішніх Плавнів, обґрунтовано підозрюваних у спричиненні потерпілому тілесних ушкоджень. Речові докази вилучені».

Слідчі поліції, за процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури, спільно з оперативними працівниками, із залученням спецпризначенців батальйону поліції особливого призначення, затримали фігурантів у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки негоди на Пирятинщині: зламані дерева, потрощені дахи, обірвані лінії електромереж

Слідчі поліції здійснюють розслідування за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. На даний час вирішується питання про повідомлення юнакам про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Тривають оперативно-слідчі дії.

За скоєння тяжкого злочину Кримінальний закон передбачає від 7 до 10 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Полтавщини


Схожі матеріали:
👁 1029
Категорія: Події
Теги: вбивство, тяжкий злочин, поліція, прокуратура




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Григорівці під час благодійного концерту зібра... У Григорівці під час благодійного концерту зібра...
Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а... Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а...
У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон... У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон...
У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі... У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі...
У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я... У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я...
Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп... Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп...
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ