Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

13.04.2021

На Полтавщині конфлікт між двома чоловіками завершився ножовим пораненням


Потерпілого доставлено до медичного закладу для надання йому невідкладної допомоги


На Полтавщині конфлікт між двома чоловіками завершився ножовим пораненнямДо поліції Полтавщини 10-го квітня, близько 23:30, надійшло повідомлення від медиків, що в Кременчуці, у гуртожитку по вулиці Східній, місцевий чоловік, 1970 року народження, отримав тілесні ушкодження. Поліція, яка прибула на місце події, швидко встановила обставини правопорушення та причетну до злочину особу.

Прибувши на виклик слідчо-оперативна група з’ясувала, що в ході конфлікту між двома чоловіками, один із них завдав ножем тілесні ушкодження іншому. Потерпілого доставлено до медичного закладу для надання йому невідкладної допомоги.

Араік Кочкадамян, начальник відділення поліції №1 Кременчуцького райуправління, зазначив:
 
«У ході проведення першочергових оперативно-слідчих дій нами встановлено, що до скоєного причетний місцевий чоловік, 1989 року народження. Під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури фігуранта  затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині вогонь знищив господарську будівлю

За цим фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження)  Кримінального кодексу України.  У разі доведення вини судом підозрюваному загрожує до восьми років  позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

конфлікт між двома чоловіками завершився ножовим пораненням
 
Відділ комунікації поліції Полтавської області


Схожі матеріали:
👁 1190
Категорія: Події
Теги: Кременчук, ножове поранення




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера...
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... У Гребінківській громаді одного підрядника обрал...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінківській громаді День батька провели з б... У Гребінківській громаді День батька провели з б...
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих...
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико...
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар...
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... Гребінківська громада втратила захисника Олексія...
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т...
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о...
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ