Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

06.12.2016

На Полтавщині підвели підсумки призовних кампаній за рік

Не всі голови районних призовних комісій відпрацювали кампанію призову «на відмінно»

На Полтавщині підвели підсумки призовних кампаній за рікУ облдержадміністрації відбулася прес-конференція заступника військового комісара Полтавської області Едуарда Бородая, на якій поінформував про підсумки призову на строкову службу у 2016 році, укомплектованість військових частин, контрактну службу.

За його словами, на Полтавщині було проведено дві призовні кампанії – весняну та осінню, під час яких підлягли призову більше 13 тис. юнаків. Призов відбувався до підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії,

Державної служби спецтранспорту та до Державної прикордонної служби. Усього на строкову службу було призвано 1104 чол. Більше 900 юнаків були визнані непридатними за станом здоров’я, більше 5800 отримали право на відстрочку через сімейні обставини чи здобуття вищої освіти.

«Не всі голови районних призовних комісій відпрацювали кампанію призову «на відмінно». Були виявленні деякі недоліки, котрі в подальшому призвели до значної кількості випадків ухиляння від призову. Такими призовними комісіями були Чутівська, Карлівська, Лубенська міська – там відсоток тих, хто ухилявся від призову був більшим, ніж середній по Полтавській області», – зазначив Едуард Бородай. Відповідно до таких дій громадян під час осіннього призову було складено 129 адмінпротоколів, а 3 чол. було притягнуто до кримінальної відповідальності.

Переважна більшість військовослужбовців – контрактники. Як повідомив Едуард Бородай, станом на жовтень 1884 жителів Полтавщини вирішили добровільно захищати Україну, шляхом укладання різних видів контрактів із ЗСУ. Із них 382 – учасники АТО, які мають бойовий досвід.

 

 

Цього року 67 жінок уклали контракти та служать у ЗСУ. Близько 150 офіцерів запасу виявили бажання поновитися до лав Збройних сил. Також 172 чол. виявили бажання отримати первинне офіцерське звання та вступили до вищих навчальних закладів Міністерства оборони. 79 юних мешканців Полтавщини вступили до військових коледжів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнянин, приїхавши в гості на Полтавщину, отримав 11-й вирок у своєму житті

Заступник військового комісара поінформував про ті заходи, які проводилися протягом року для підвищення бойової гідності підрозділів Територіальної оборони.«У Карлівці та Кременчуці були проведені 10-тиденні збори загонів. Один загін включає в себе 287 чоловік. Протягом цих зборів проводилась підготовка підрозділів. Бійців вчили, які завдання можуть перед ними стояти: охорона важливих об’єктів, здійснення пропускного режиму, охорона державних об’єктів та інше», – зазначив Едуард Бородай.

 


Під час заходу підполковник, регіональний кореспондент ЦДО МО України «Народна Армія» Володимир Лазарєв презентував 3-тє видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату». Книга вона містить повний перелік усіх нагороджених учасників АТО. Примірники видання будуть передані до бібліотек Полтави та до Клубу військово-патріотичного виховання «Воїн».
 
Полтавська обласна державна адміністрація


Схожі матеріали:
👁 1098
Категорія: Полтавщина
Теги: призовна кампанія. АТО, новини Гребінки, Grebenka.com, Призов, Полтавщина, контрактники
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ