Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

30.03.2023

На Полтавщині побутова сварка закінчилась смертельним ножовим пораненням


У ході конфлікту жінка завдала чоловікові ножове поранення, від якого він помер на місці


поліціяДо Миргородського районного відділу поліції 27 березня, близько 12:00, надійшло повідомлення від жительки села Великосорочинської тергромади, що в будинку вона виявила чоловіка без ознак життя. За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження.

Отримавши інформацію про смерть людини, на місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського районного відділу поліції, зазначив:
 
«У ході проведення першочергових оперативно-розшукових та слідчих дій ми встановили, що вночі з 26 на 27 березня між 64-річним чоловіком та 44-річною жінкою виникла побутова сварка. У ході конфлікту жінка завдала чоловікові ножове поранення, від якого він помер на місці. Про подію жінка повідомила до поліції опівдні, 27 березня. Наразі фігурантці повідомлено про підозру та судом обрано запобіжний захід - тримання під вартою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині затримали вбивцю жінки

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Обставини та мотиви злочину з’ясовує слідство.

У разі визнання вини судом підозрюваній загрожує від семи до п'ятнадцяти років позбавлення волі.

Схожі матеріали:
👁 607
Категорія: Події
Теги: сімейна сварка, вбивство, умисне вбивство, поліція, Полтавщина




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ