Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Події
02.12.2021
На Полтавщині призупинили діяльність виробника напівфабрикатів, через повну антисанітарію (ФОТО)

Оператор ринку СК «Кропкрафт-груп» не надав жодного документа на м’ясо, рибу та інші харчові продукти,

За результатами лабораторних досліджень було виявлено бактерії групи кишкової палички!

На Полтавщині призупинили діяльність виробника напівфабрикатів, через повну антисанітарію Сировина невідомого походження і повна антисанітарія – фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Полтавщини призупинили діяльність одного із суб’єктів господарювання Полтави
    
Під час позапланової перевірки потужності СК «Кропкрафт-груп», де здійснюється виробництво та введення в обіг домашніх напівфабрикатів ТМ «Галя Балувана», що  знаходяться у Полтаві за адресою  вул. Європейська,  65 та вул. Станіславського, 14/2, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області встановили порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при виробництві та обігу харчових продуктів.

Зокрема, оператор ринку СК «Кропкрафт-груп» не надав жодного документа на м’ясо, рибу та інші харчові продукти, які використовується як інгредієнти для  виготовлення  пельменів, хінкалі, котлет, фаршированих перців та голубців, а також інформації про підприємства,  з яких вона отримана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіка вбило струмом на залізниці під Лубнами

Також суб’єкт господарювання СК «Кропкрафт-групп» не дотримується правил щодо гігієнічних вимог до потужностей харчової промисловості:  у приміщенні цеху з виготовлення напівфабрикатів  на вулиці Станіславського 14/2 на стінах залишки монтажної піни, у стелі отвори, кухонний інвентар зберігається хаотично, у холодильному обладнані де зберігається м’ясо, фарш, молочні продукти, соуси – відсутні  засоби вимірювальної техніки та недотримується товарне сусідство. Контейнери з харчовими відходами, будівельні матеріали зберігаються разом з овочами, крупами та панірувальними сухарями, а це спричиняє перехресне забруднення!  Яйця курячі зберігаються у ящиках на підлозі, без дотримання температурно – вологісного режиму. У цеху повно  мух та молі!


Сировина невідомого походження і повна антисанітарія
 

Аналогічна ситуація і на виробничих потужностях СК «Кропкрафт-групп», що за адресою Європейська, 65 у Полтаві.  Суб’єкт  господарювання у закладі  не дотримується товарного сусідства – харчові продукти зберігаються у не  пристосованому приміщенні –  на підлозі та на полицях з порушенням товарного сусідства та умов зберігання, не контролюється температурний режими при зберігання харчових продуктів, відсутнє маркування на м’ясній продукції, яку купляють для виготовлення напівфабрикатів, працівники цеху не забезпечені спецодягом, хаотично зберігаються  інгредієнти  та побутові  речі  різноманітного призначення.


Сировина невідомого походження і повна антисанітарія


Під час здійснення заходів  державного контролю, відповідно до  статті 11 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми,  побічні продукти тваринного походження, здоров’я та  благополуччя тварин»,  здійснено відбір зразків з метою перевірки їх відповідності діючому  законодавству про харчові продукти. За результатами лабораторних  досліджень  було  виявлено бактерії групи кишкової  палички!

Сировина невідомого походження і повна антисанітарія
 

Оскільки виявлені порушення становлять загрозу для життя та здоров’я людини, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та пункту 3 частини четвертої статті 11, частини першої статті 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», спеціалісти Управління Держпродспоживслужби Полтавщини ухвалили рішення про тимчасове припинення  роботи суб’єкта господарювання з 1 грудня 2021 року терміном на 10 робочих днів. А також  вилучили майже 300 кг м’яса!


Сировина невідомого походження і повна антисанітарія

Тож, у підприємця  є час для того, щоб усунути виявлені порушення вимог законодавства і провести коригувальні дії, аби  відновити  роботу потужності!

Перевірки тривають.

Сировина невідомого походження і повна антисанітарія


Сировина невідомого походження і повна антисанітарія


Схожі матеріали:
   Категорія: Події | Переглядів: 1042
Теги: суб’єкті господарювання, виробник напівфабрикатів, ТМ «Галя Балувана», Полтава
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ