Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
03.12.2012
На Полтавщині роботодавців оштрафували на 509 тисяч гривень

За результатами перевірок інспекції з питань праці, в області до органів прокуратури направлено 77 матеріалів щодо порушень прав працюючих

На Полтавщині роботодавців оштрафували на 509 тисяч гривень

За результатами перевірок інспекції з питань праці, в області до органів прокуратури направлено 77 матеріалів щодо порушень прав працюючих.

Територіальною державною інспекцією з питань праці в області постійно проводяться перевірки з метою забезпечення належних умов праці населення. За цей рік інспекторами праці було виявлено цілу низку невиконання законних вимог, тому до деяких роботодавців області довелося застосовувати міри впливу.

- За невиконання вимог на керівників-порушників складено 135 протоколів про адміністративні порушення, і винесено постанови про накладання штрафних санкцій на загальну суму 145,6 тисяч гривень, - розповіла Наталія Велика, начальник інспекції праці на Полтавщині. – За порушення законодавства на посадових осіб складено та передано до суду 853 протоколи про адміністративні порушення. Загальна сума накладених судами та державними інспекціями праці штрафів склала майже 510 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Використання пластикового посуду може обернутися бідою

Ще 77 матеріалів для вирішення щодо притягнення керівників до кримінальної відповідальності направлено до прокуратури.  Тож, дбаючи про права робітників, інспекція постійно слідкує за дотриманням норм законодавства.

Завдяки вчасному реагуванню інспекторів частково відбувається погашення заборгованості заробітної плати, реєструються неоформлені працівники, забезпечуються соціальні гарантії.

vpoltave.pl.ua


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1140
Теги: інспекція праці, гроші, права робітників, штраф, Полтавщина, Населення
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ