Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
27.05.2012
На Полтавщині розпочалася операція "Мак-2012"


На Полтавщині розпочалася операція "Мак-2012"

З 21 травня в Україні розпочалися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак-2012".

Дані заходи спрямовані на виявлення та знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

Олег Кропивка, начальник Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавщини нагадує громадянам про те, що в Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплі. За незаконний посів нарковмісних рослин передбачена відповідальність – як кримінальна, так і адміністративна.

Частина 2 статті 106-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельними ділянками заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку – передбачає накладення штрафу на громадян від 9 до 18 неоподаткованих доходів громадян, а на посадвих осіб від 18 до 45 неоподаткованих доходів громадян Стаття 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до ста рослин чи конопель в кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

Стаття 310 Кримінального кодексу України – Посів або вирощування снотворного маку чи конопель – передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

ВЗГ УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 1004
Категорія: Полтавщина
Теги: оперативно-профілактичні заходи, коноплі, мак, 2012
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ