|
03.06.2023 На Полтавщині розпочато обстеження захисних споруд
| ||
2 червня у Полтавській обласній військовій адміністрації на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС обговорювалося питання стану захисних споруд цивільного захисту, які передбачені для укриття населення.Зокрема, в області розпочато обстеження захисних споруд на доступність, готовність до використання за призначенням і обладнання спеціальним майном. Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб зауважив, що в області обстеження об’єктів уже розпочали, роботу здійснюватимуть і в суботу, і в неділю. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Практично ідеальний прогноз погоди на вихідні 3–4 червня «Прошу на всіх рівнях сприяти цій роботі представникам поліції та ДСНС. Нагадую, ми живемо в стані війни, тому вихідні також використовуємо для роботи», – підкреслив Володимир Салогуб. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

2 червня у Полтавській обласній військовій адміністрації на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС обговорювалося питання стану захисних споруд цивільного захисту, які передбачені для укриття населення.


















