Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

14.07.2016

На Полтавщині вже зібрано 37 тисяч тонн зерна

На Полтавщині вже зібрали більше зерна, ніж в минулому році

На Полтавщині вже зібрано 37 тисяч тонн зернаНа Полтавщині повним ходом йде збір урожаю ранніх зернових культур, станом на нинішний тиждень до жнив долучились всі 25 районів області. Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

“Якщо говорити про технічну сторону цьогорічних жнив, то на даний момент зернообробна техніка повністю підготовлена і забезпечена паливно-мастильними матеріалами в повній мірі”, – розповів Сергій Фролов. "На сьогодні обмолочено 37 тис га полів, зібрано 155 тис тонн зерна (15% від запланованого урожаю), середня врожайність складає 42 ц/га, що вище за минулорічний показник".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині розпочались жнива

 Збирають в області озимий ячмінь та пшеницю. При цьому Фролов зауважив, що восени говорилось про 66% сходів озимої пшениці, проте внаслідок погодних умов цієї зими вона зійшла навесні. До того ж врожайність озимої пшениці склала 43,5 ц/га - це на 2 ц більше, ніж у минулому році. Загалом же, за словами директора Департаменту, якщо на початку жнив можна було говорити про певне відставання в деяких районах, то на сьогодняшній день всі роботи зі збору зерна проводяться вчасно і в повному обсязі.

Цьогорічний урожай ранніх зернових оцінено в майже 1 млн тонн. що складає 70% від продовольчих потреб області.
За матеріалом “Енерголайф”


Схожі матеріали:
👁 966
Категорія: Полтавщина
Теги: жнива, Полтавщина
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ